Projekty zrealizowane

2019/2020 - Projekt nr 3 - DR Konga-Ntamugenga

Żywność dla ubogich z Ntamugengi... Jesteśmy wzruszone Waszą hojnością zwłaszcza, że mimo aktualnych problemów ekonomicznych w Polsce, nadal pamiętajcie o Waszych braciach i siostach z DR Konga.  W ciągu roku Wasze wpłaty na nasz projekt zakupu żywności dla ubogich osiągnęły kwotę 65 573,73 zł. Nie spodziewałyśmy się, aż tak wielkiej sumy i bardzo się cieszymy, a wraz z nami nasi podopieczni. 

2019/2020 - Projekt nr 1 - Kabuga-Rwanda

Prośba o pomoc w zakupie sprzętu endodontycznego. Drodzy przyjaciele i współpracownicy misyjni naszego Zgromadzenia, to dzięki Waszemu otwartemu i hojnemu sercu możemy czynić dobro i kończyć happy endem  wiele historii naszych małych i często bardzo ubogich pacjentów na dalekiej rwandyjskiej ziemi.  adesłana przez was pomoc finansowa w kwocie 17 060 zł.  pozwoliła mi zakupić materiały do wypełnień, środki dezynfekcyjne i ochrony osobistej, produkty do profesjonalnej higieny i profilaktyki stomatologicznej oraz materiały do leczenia endodontycznego i dofinansowanie sprzętu do leczenia kanałowego. 

2018/2019 - Projekt nr 3 - DR Konga-Ntamugenga

large-2019-projekt-nr-3-ntamugenga-dr-konga.pngZakup materacy, ubrań i środków czystości dla dzieci, chorych i ubogich.

Drodzy Przyjaciele Misji, jesteśmy szczerze wzruszone Waszą hojnością. Zebrana kwota 39.695zł (10.420 USD) znacznie przerosła nasze oczekiwania. Mogłyśmy kupić ponad 100 materacy i obszyć je sztuczną skórą, tak by służyły jak najdłużej chorym i niepełnosprawnych mieszkańcom naszej wioski i okolic.

Strony