Projekty zrealizowane

2020/2021 - Projekt nr 4 - Kamerun-Esseng

Łóżko porodowe oraz łóżeczko z lampą do pielęgnacji noworodka po porodzie
W naszej porodówce, przychodzi na świat 10 -15 noworodków miesięcznie. Porody odbywają się najczęściej nocą, gdzie w porze suchej temperatury spadają do 12 -16° C. Dzieci często rodzą się  z niską wagą ciała. Nagłe oziębienie ciała po porodzie nie wpływa korzystnie na maluszka zwłaszcza, gdy potrzebuje on jeszcze reanimacji. Dlatego bardzo potrzebujemy lampy, która ogrzeje nasze maleństwa i pomoże nam ratować ich życie, jak również solidnego łóżka porodowego, na którym mamy będą mogły bezpiecznie rodzic swoje pociechy.  

2020/2021 - Projekt nr 1 - Rwanda-Kabuga

Remont domu dla trójki  osieroconych dzieci
Emmanuel, Samuel i Delphine to dzieci, które od śmierci ich matki zostały bez środków do życia. W tej trudnej dla nich sytuacji, postanowiłyśmy zaopiekować się nimi. Dzięki wsparciu Ofiarodawców, kupiłyśmy dla nich malutką działkę z domkiem.  Poza tym koniecznym jest wybudowanie: kuchni, prysznica i toalety. Są to najbardziej potrzebne pomieszczenia w życiu codziennym, ale z powodu zbyt wysokich kosztów, budowa ich nie została ukończona. 

2019/2020 - Projekt nr 3 - DR Konga-Ntamugenga

Żywność dla ubogich z Ntamugengi... Jesteśmy wzruszone Waszą hojnością zwłaszcza, że mimo aktualnych problemów ekonomicznych w Polsce, nadal pamiętajcie o Waszych braciach i siostach z DR Konga.  W ciągu roku Wasze wpłaty na nasz projekt zakupu żywności dla ubogich osiągnęły kwotę 65 573,73 zł. Nie spodziewałyśmy się, aż tak wielkiej sumy i bardzo się cieszymy, a wraz z nami nasi podopieczni. 

Strony